Informujemy, że nie jesteśmy przewodnikami i nie organizujemy wycieczek po Warszawie.

Jednak w związku z licznymi zapytaniami o tego typu usługi Sebastian Łabęda – przewodnik po Warszawie, pilot wycieczek i organizator gier miejskich – zgodził się na podjęcie współpracy z nami, dzięki czemu możemy kierować do niego wszelkie zapytania w kwestii oprowadzania po Warszawie. Opowiada on o sobie:

Warszawiak od kilku pokoleń. Pradziadek przed wojną jeździł dorożką po mieście a w miejscu po naszym domu stoi teraz Pałac Kultury. Od 1995 roku jestem licencjonowanym przewodnikiem. Oprowadzam dzieci i dorosłych, Polaków i cudzoziemców. Z wykształcenia jestem magistrem Etnologii i Antropologii Kulturowej, niedoszłym archeologiem i zakochanym w Warszawie marzycielem. Współpracuję z domami kultury, organizuję imprezy kulturalne i gry miejskie. W wolnych chwilach nałogowo czytam książki lub jeżdżę na rowerze. Gdy mam nieco więcej czasu, wyruszam z plecakiem w świat, aby zobaczyć jeszcze więcej i poznać ciekawych ludzi.

Informacje ze strony Sebastiana Łabędy, przewodnika warszawskiego

Zainteresowanych odsyłamy na stronę, na której można zarezerwować wycieczkę po Warszawie, którą oprowadzi licencjonowany przewodnik. Można także kliknąć w poniższy obrazek.

Przewodnik po Warszawie

Wszystkim, którzy powołają się na naszą stronę, na hasło Vars&Sava przewodnik po Warszawie obiecał dodatkowy BONUS. Warto więc się o niego upomnieć przy ustalaniu szczegółów.

Życzymy niezapomnianych wrażeń i mamy nadzieję, że spotkanie z Warszawą, którą zaprezentuje Sebastian Łabęda, będzie dla uczestników wycieczek fantastyczną przygodą!


VarSavskie pozdrowienia